Зараз у виноробів розпочався самий приємний період-період дегустацій,щоб пересвідчитись,що процес іде у вірному напрямку.😀
@МихаилШатнюк24 күн бұрын
Та да)Лідію прошлорічну залив в діжку) так і не освітлилась)Сусіди по гаражу сказали нема потреби)
@Виноградарствотасучаснедомашнє23 күн бұрын
Як правило в цей час сусідів стає більше. Сповзаються до бочки.
@МихаилШатнюк23 күн бұрын
@@Виноградарствотасучаснедомашнє ))💯🍇✌️🇺🇦
@saniabilobrov201224 күн бұрын
О! Відосік )))😊 🍇🍷🍾🥂. Дякую!!!
@Vynohrad2421 күн бұрын
По вашій консультації зробив червоне вино по білому методі самим простим способом без жодних різних додавань, настільки смачне вийшло що вже майже не залишилось а було 60л даже не встиг відео зняти)
@ГенадийСолод-п8о20 күн бұрын
❤
@ІгорМихайленко-щ6ш16 күн бұрын
Виноробство - це наука, тому постійно вчуся. Ваші розповіді цікаві і змістовні за що щиро ДЯКУЮ! У нас останні років 10 клімат змінюється у сторону потепління, тому ентузіасти виноробства з'явилися. Посадив і я дещо зі столових, але потрібно чергувати з оприскувачем.Тому,маючи непогану пасіку , почав робити медовуху. Подумую про якусь реалізацію. Не підкажете де берете пляшку, корки?
@Виноградарствотасучаснедомашнє16 күн бұрын
Корок у касті виноробів. Пляшки де прийдеться, виходячи з ціни. У минулому році брав у касті, у позаминулому у Кормушці, перед цим у касті.
@igrigrigrigr24 күн бұрын
Вітаю! Цікаво. Дякую. Хоча жодного співпадіння сортового набору немає. Ви білі не знімаєте з осаду спеціально? Своє біле до Нового року планую зняти. Чи у пляшки чи знов поверну у загальну ємність ще не вирішив. Камінь у мене випав. Ваше Сапераві вразило. З повагою.
@Анатолій-т2г16 күн бұрын
Хотів би придбати на пробу щось з вашого вина, може є відео, чи де можна глянути що є зараз на продаж?
@Виноградарствотасучаснедомашнє16 күн бұрын
099 962 43 66, він же Вайбер
@СергейКондратенко-и3ф24 күн бұрын
Питання про Оттонель. дехто дуже високо оцінює його столові смакові якості, мовляв до вина діло не доходить - діти і рідня зїдають раніше). Ваша думка? і яка його морозостійкість, чи обовязкове укриття? Дякую
@Виноградарствотасучаснедомашнє24 күн бұрын
Якщо Ваші зимові умови пов'язані з можливим поодиноким зниженням температури до мінус 15-16, то надіятися на вхід бруньки у весну у неушкодженому стані буде безпідставно. Тому я-б формував таким чином, що кущ доцільно притулити до джерела тепла, а саме поверхні грунту. МО, звичайно має гарний смак. Але вживати його замість столового складно, адже мається маса безпечніших для зубів форм.
@genkogenkovich92824 күн бұрын
Добрий вечір, ви вже знімали перший раз з осаду білі ?
@Виноградарствотасучаснедомашнє24 күн бұрын
Знімав, але не знімав 😀. Один раз.
@user-fu5zh8cz7z24 күн бұрын
Добрий вечір . Яка температура у Вас в певниці , бо у мене 10 градусів чи то є нормальна температура для освітлення і зберігання . Бо я бачу що у Вас майже прозоре а у мене ще каламутне , можливо захолодно. Дякую.
@Виноградарствотасучаснедомашнє24 күн бұрын
У приміщенні близько 7,5 градусів. Мало часу минуло для набуття прозорості. Чекайте, температура дещо зменшиться та освітлення буде відбуватися швидше.
@user-fu5zh8cz7z23 күн бұрын
Дякую,заспокоїли
@PetroVasuluk24 күн бұрын
Дякую Вам за відео. Вже зачекався на нього. Скажіть чи знімали з осаду свої червоні сухі вина і яка була їх кислотність? Я вчора зняв свої так в мене кислотність показала 4.11 при 6.7 гр. Цельсія. Не знаю чи це норм. чи потрібно щось міняти.
@Виноградарствотасучаснедомашнє23 күн бұрын
Знімав. РН варіюється та має тенденцію до підвищення разом з кристалізацією солей. Я б вже не втручався у 4,11
@Vyacheslav_21 күн бұрын
Про всяк випадок - тримайте вино у відносній прохолоді, бажано не вище 10-12 градусів. Якщо вино плануєте випити молодим і станом на зараз воно норм, то нмд є всі шанси, що проблеми і не встигнуть розвинутись. :) Не знаєте - ЯМБ було?
@JaredUA24 күн бұрын
Добривечір! Дуже цікаво дивитися ваш «врожай». Може чогось навчуся та колись робитиму своє вино 🇺🇦🇺🇦 вибачте, а то перше біле вино не має називатися «конвалія» Українською?
@Виноградарствотасучаснедомашнє24 күн бұрын
Загальноприйняті правила такі: назва, яка надана формі оригінатором, не змінюється за будь-яких умов, як би цього не хотілося. Загорулько назвав словом Ландиш, а не Конвалією. За цією логікою, будь який сорт винограду у вигляді іменника, не може перекладатись на інші мови. Наприклад: ми і далі вживаємо слово "Фольксваген", хоча можемо називати по іншому у перекладі. Такі правила. Немає сорту "променевий", тому що він, як би комусь не хотілось, названий саме Лучистим. Все, іншого не дано. Владімір Путін, а не Володимир Шляховий, ну і т.д. Резюмую: не переймайтесь.
@saniabilobrov201224 күн бұрын
😊 Григорій Сковорода - Григорій Пательня )))???
@JaredUA24 күн бұрын
Зрозуміло 🙂 дякую за вашу відповідь! Гарного вечора! 🇺🇦🍷
@JaredUA24 күн бұрын
Гггггг сковорідка - то є теж українське слово 😋😜
@grapepage24 күн бұрын
@@saniabilobrov2012 слово пательня запозичене з польської мови
@user-Shukianskij23 күн бұрын
А вино з сорту Ландиш це з столового сорту Загорульковського ,бо технічного такого не чув винограду .
Подивіться на великий бутель Буковинки і невелику ємність Буковинки, що я спеціально витягнув до світла. Всі питання відпадуть, тобто окислення немає. Темне приміщення, без можливості проглядання джерела світла. ПС: гарна у Вас аватарка. Подобаються мені такі речі.
Одеський чорний,Каберне..-у вас визрiвають у вашому регiонi? Чи це покупний матерiал?
@Виноградарствотасучаснедомашнє19 күн бұрын
Так, це був покупний матеріал. Але я схиляюся до думки, що якби був вільний час та сили, то у мене хтось з них також- би був.
@ukropytv30823 күн бұрын
Цього року в силу обставин зробив 40л Кєші по червоній схемі на минулорічних залишках QA23 півсолодкого але трохи проспав цукор. Мабуть АЦ-3 таки не годиться для отримання солодких вин. Бо не знайшов таблицю корегування по температурі як у ареометрів загального застосування. Ще білого сухого типу по білому але не зовсім і на диких дріжджах (по методі отого мужика з числа старших братьєв що "Вінодєліє па (тепер вже) старотаіровскі" по якій сусло на розводку доводять до 5% щоб якоби патогени поздихали і вижили лиш спиртові дріжджі толерантні до низької спиртуозності) з хзч столового мускату перезрівшого + хзч технарь ще дідовий опізнать немає досвіду 20л. Божолє таке собі бо той мускат дав неприємну гірчинку мені здається від перезрілої кісточки а технаря того всього 1/4 об'єму було, хоча моно з нього добре. Метода наче спрацювала. Пізніше в жовтні Молдови(21%) було 4дал мезги, туди додалось рештків чорного столового хзч з двору(19%) 2дал і + лідії(тої самої)(20%) 3дал, по тій же методі але дещо не вдало (розводка не стартувала 2 доби в теплі і після нагріву, довелося взяти зо дві ложки пінки з білого і по ходу звідти заніс той штам що дає сильну піну, хоча на білому такого моцного піноутворення не було, а може і в меззі щось вижило хоча сульфітація по нормі була при дробленні) в сумі вийшло сусло 20% по АЦ-3, холодна мацерація 3 дні, ферментація на меззі 3 дні. То зробив 20л солодкого по вашим розрахункам(метод зірки), 20л сухого і 10л сухого в якому пів бутля соку-концентрату що зтікав протягом доби з мезги після 3-добової ферментації переміщеної в окрему ємність на Чачу. Чача вже розведена до 65 і поставлена на дубові плитки власного приготування по рецепту т.з. орка Счастлівчіка. Солодке божолє з молдови лідії і хзч зкоштував перед опусканням в підвал - дуже смачне. Сухе скоріше йому програє. Зробив би більше але і так останній спирт ректифікат пішов на кєшу і бутиль цього шедевру з ягідним смаком.
@Виноградарствотасучаснедомашнє23 күн бұрын
Гарний звіт. Я й сам розводку спиртую до 5 об'ємних одиниць. ЧКД зазвичай не помічають цього агресивного середовища.