Nagyon örülök, hogy tetszett és segített. Folytatása következik☝️😊
@gaborsz451Ай бұрын
köszi!!!
@zoltannemeth75552 ай бұрын
Mennyi ideig ajanlod mereveknek😊
@katymajani2 ай бұрын
A legjobb páros a szakmában ☝
@csingilingi88992 ай бұрын
Kedves Márk!Szeretném megkérdezni,hogy beszűkült csípőizülettel,súlyos porckopással csinálhatom ezeket a gyakorlatokat?😊
@evaszucs55142 ай бұрын
Egy külföldi videóban a srác pont azt mutatta,hogy így nem helyes a lábat például nyújtani.Akkor most mivan?
@veresmark2 ай бұрын
Kinyújthatod 😊
@pakozdiattila2 ай бұрын
Hálásan köszönöm ezt a csípős videót is. Küzdősportnál nagyon jól fog jönni a lazább csípőmozgás...
@pakozdiattila2 ай бұрын
Már régóta kerestem egy a csípőizületel foglalkozó videót. Bízom benne, hogy ezen gyakorlatok segítségével egyre nagyobb mozgástartományban fogom tudni használni a csípőmet. Biztos, hogy megnézem a többi videódat is. Köszönöm a segítséged ezúton is.
@alap001002 ай бұрын
bal karommal nem tudok felemlni 2db törölközőt anélkül, hogy ne sz@rnék be
@corridor012 ай бұрын
Köszönjük szépen, Márk, rendkívül hasznos videó ez is.
@szilvi56943 ай бұрын
Nekem meg adtak 20 alkalom gyogytornat....1 eve volt a mutetem, azota sem tudok pl guggolni.
@banbandor3 ай бұрын
Szia Márk!Már több éve próbálkozok a 360 bunny hopppal,de csak 270ig megy.Mi lehet a baj? Látom neked jól megy meg ez a tailwhop to x-foot is komoly sose láttam ilyet gg!
@danihatvanhat3 ай бұрын
Böjtről van tartalmad? Érdekelne
@veresmark3 ай бұрын
Igen, itt van😊 👉 kzbin.info/www/bejne/q5XOiGZ7l9h7pdksi=8rW_40eh9YTQS7Nd
@olaszsandor-is5wi3 ай бұрын
Köszönöm.
@Peter-uc2vn3 ай бұрын
Ennyit mantrázni.... Te valami bölcsész vagy?
@katymajani3 ай бұрын
Mindenképpen szeretnénk még ilyen videókat! Leginkább kifejtve azt, hogy milyen zöldségből-gyümölcsből vagy egyebekből hogyan kell vinni be növényi rostokat (pl. azt is, hogy a turmixolás roncsolhatja-e a rostok szerkezetét, párolni vagy nyersen, főzve mennyire tud hasznos maradni, stb…) és mennyit, valamint az áteresztő belekről és a lizinről, mint szabad aminosavként való felhasználása az élelmiszeriparban, így annak káros hatása a szervezetünkre. Csak így tovább, köszönjük! 😊
@davidpalinkas12063 ай бұрын
Ez nagyon hasznos volt. Köszi.
@susukiroa3 ай бұрын
Köszi a videót ! :)
@laszlototh66053 ай бұрын
Köszi a videót Márk!Mint mindíg most is nagyon hasznos volt!🙂
@kraffzikrichardmaximilian53544 ай бұрын
Ez hasznos volt!
@zjuhasz76254 ай бұрын
Köszi Márk!🙏🏼😊
@danihatvanhat4 ай бұрын
Hihetetlen az emberi test, mennyit tűr, mégis milyen egyszerű a működésének segíteni
@egyresztmasreszt42924 ай бұрын
Nyomod a tanthiem praxist is? 🙂
@tipikushelyzet4 ай бұрын
Én kb. két éve kezdtem foglalkozni ezzel a témával, amikor elkezdtem a hideg vizes fürdőzést. Hihetetlen mennyit számít, hogy hogyan vesszük a levegőt. Azóta nagyon fejfájásom se volt. És igen, szeretnénk még hasonló videókat! 😉
@HegyLakó-h3j4 ай бұрын
Hello Köszönöm szépen tök jó informatív videoid vannak már régóta követlek tudom nem idevág de ahogy beszélsz és mutogatsz a kezeddel nem bírom nem észre venni a hosszú ujjaid mondtad hogy sokféle sportot kipróbáltál szerintem ekkora tenyérrel nagyon nagy előnyöd lenne mint szkanderos pronáció és szupináció edzésével szerintem nagyon jó eredményeket érnél el. Csak kíváncsiságból kipróbáltad már magad ebben a sportban ?
@veresmark4 ай бұрын
@@HegyLakó-h3j nem, mert veszélyes. Egy barátomnak kitört a karja. A felkarját össze kellett csavarozni, mert "nem volt jó technikája". Ott megfogadtam, hogy ha erőösszemérésrőonvan szó, akkor inkàbb megmondom, hogy verekedjünk. 😅😅😅 ez az oka, hogy nem szoanderozom soha 😊
@HegyLakó-h3j4 ай бұрын
@@veresmark Teljesen logikus az alkar nem kerülhet a váll törésvonalába ez aranyszabály a kocsmai pöcs méregetésnek nincs is értelme viszont egy jó partnerrel poén viszont de úgy is kell vigyázzni . Amit tanultam belőle hogy az alkar forgatóizmai nagyon eltudnak punnyadni ha nem használja kellően az ember . Szupinálás meg pronálás súllyal kész csodát tesz az alkarral. Jók a videóid nagyon sokat lehet belőle tanulni úgyhogy ne hagyd abba 😁
@veresmark4 ай бұрын
@@HegyLakó-h3j igazad van! A pozitív visszacsatolást perig köszönöm szépen! Ma jön ki a következő 😊
@endreidkerekes12024 ай бұрын
Nagyon jó, amit csináltok, de roppant zavaró, hogy ketten kétféle dologról beszéltek majdnem egyszerre. Miközben Márk mondja az egyik gyakorlatot, Vivien közben egy másikról beszél. Ettől függetlenül köszönöm.
@veresmark4 ай бұрын
@@endreidkerekes1202 😊
@szonyegtisztitokozpont4 ай бұрын
Hát ez nagyon információ dús videó! Köszi Márk! 🙌
@XD_Bence4 ай бұрын
A vegánok nem normálisak xD egyetek füvet xD
@laszlokovacs48836 ай бұрын
Amin még rohadtul ki tudok bukni amikor anyukák oda jönnek gyerekeikkel az egy vagy két éves gyerek ott totyog mellettem és az anyuka még biztatja is hogy menj nézd meg hogy edz a bácsi. Nekem meg és másnak is arra kell figyelni hogy nehogy rálépjünk vagy fellökjük véletlenül a gyereket mert akkor mi felelünk. Nagyon idegesítő és nem tudunk normálisan sportolni.Ma is összevesztem az egyikkel pedig annyira normálisan szóltam először hogy ott van 20 méterre a játszótér erre neki állt feljebb. Nem idézem hogy mit mondtam neki de én is elkezdtem más nyelven beszélni és nem hiszem hogy a legkedvesebb emléke lettem. Na aztán amikor elment akkor meg a futópályán sétált mintha nem lenne sétáló murvás út. És természetesen nem a gyerek a hibás hanem a szülők. Még meg is kérdeztem az ott mellettem sportoló fiatalokat hogy szerintük bunkó voltam e de azt mondták egyáltalán nem, őket is idegesítik.
@@veresmark Azt írja adatvedelmi panasz miatt nem elérhető. :)
@veresmark6 ай бұрын
@@cintialaki7853 az agyam eldobom... valakinek nem tetszett valami... 😊
@honv2746 ай бұрын
XDD
@andrasujszaszi81676 ай бұрын
És hogy ha edzőtárs segítségével sincs kedvünk ?😆
@TheVerytake7 ай бұрын
Szia Márk! Nekem a Z üléssel akad problémám a test függőleges megtartásával, ha a jobb láb van elől. Milyen gyakorlattal lehet javítani ezen?
@veresmark7 ай бұрын
Igazából ezzel is lehet javítani ezz a gyakori problémát. A test helyes megtartására való törekvéssel az izom és fascia szövetek alkalmazkodnak a gyakorlathoz; nyúlnak lazulnak megfelelően alkalmazkodva, viszont gyakorolni kell! Időt kell neki adni éd sajnos ez sokszor kellemetlen vagy fájó érzés tud lenne a csípő oldalsó részénél a combpólyafeszítő izomnál. Jó segítő gyakrolata lehet ennek a galambpóz.
@laszlokovacs48838 ай бұрын
Én még azokat sem értem akik ki jönnek a kondiparkba jól látható sörpocakkal és autóval aztán nyomnak 2-3 fekvőtámaszt azt is csak úgy ahogy aztán fujtatnak lihegnek visszaülnek az autóba aztán go haza. Ami fő baj hogy mondom ráadásul autóval. Pedig a szakértők szerint is a séta soxor a futásnál is hatékonyabb testsúly kontroll például nekem is jobban bevált.
@attila2978 ай бұрын
Szia Márk! Ugyan megannyi mobilitási problémám van (sosem nyújtottam, vagy mobilizáltam😅), de a legdurvábbak amik valóban nem teszik lehetővé a teljes mozgás tartományt az a boka (guggolás) és váll (fej fölé nyomás). Engem eléggé frusztrál, hogy sarokemelő nélkül nem tudok mélyre guggolni -pedig vágyam a súlyemelő stílusú ATG guggolá, illetve egy rendes, gerinckompenzációs mozgás nélküli szabályos fej fölé nyomás. El kell kezdenem nyújtani és mobilizálni. Rendkívül hasznosak a videóid, sok gyakorlatot kinéztem belőlük. A kérdésem az lenne, hogy jelentős változás érdekében hányszor, milyen gyakran stb érdemes sőt kellene végezni pl a boka/vádli nyújtásokat, dinamikus mobilizációkat? Ez vonatkozik a vállra, de bármilyen más nyújtás/mobilitás gyakorlatra ism neked hála már tudom a mit, és kíváncsian várom a hogyant is, a tanácsod. Előre is köszönöm a segítséged👍🙂
@veresmark7 ай бұрын
Heti minimum kétszer, de nyugodtan mehet minden nap, természetesen csak ésszerűen! De mehet nyugodtan akár minden hétköznap, vagy minden második nap, és akkor egy kos pihenőt is kap! 😊😊✌️
@attilaszakacs99128 ай бұрын
Nagyon szépen köszönjük az oktató videókat!😃 Esetleg a boka mobilizálásáról is lesz videó?😊
@pauldanielk.91258 ай бұрын
Ah koszo szepen!!
@sandortohai19159 ай бұрын
Nagyon jó, köszönöm!
@verdesattila9 ай бұрын
Hello Márk! Az lenne a kérdésem hogy a gyakorlatokra van valami séma? Pl hogy napi 2-3 alkalommal kell az összeset végrehajtani, vagy hogy egy gyakorlatot mennyi sorozatban,ismétléssel hajtsak végre?
@veresmark9 ай бұрын
Szia Attila! Gyakorlatonként az alap ismétlésszám 3x12 😊👊✌️💪
@laszlokovacs48839 ай бұрын
Ez egy nagyon jó megosztás de mondjuk az sem mindegy hogy mekkora testsúllyal végezzük a gyakorlatokat. Mondjuk húzódzkodást nem éppen üdvös dolog 95 kg teljes testsúllyal végezni még alapos bemelegítés után sem. Amíg nem megyünk le úgy 80 kg alá addig nagyon jók az evezőgépek is. Sajnos az utóbbi időben szedtem fel egy kis súly többletet a teljes testsúlyos húzódzkodással egy kicsit még várnom kell.
@davidpalinkas12069 ай бұрын
Köszönöm a videót. Nagyon klassz.
@editillesnenemeth4019 ай бұрын
Hello Márk! Köszönet a videóért!! 50 éves múltam, ápolónőként dolgozom, 2 éve funkcionális edzésre járok - az edzéseken mi is végezzük ezeket a gyakorlatokat. Sokat kínlódtam a vállammal, de már javult 💪 Várom az újabb videóidat!
@sandorbozoki81959 ай бұрын
Szuper!
@tebelik9 ай бұрын
Szia! Több éve volt egy rotátorköpeny sérülésem és a jobb vállamat nem mondanám 100%-osnak...orvos nem látta. Te sem vagy az tudom de ezek a gyakorlatok akkor is végezhetők ha érezhető fájdalommal jár?
@veresmark9 ай бұрын
Igen, de azt javaslom, hogy várd meg a következő részt, ami hétfőn jön ki! Azokat a gyakorlatokat ajánlom először! Azok másabbak, kicsit és egyszerűbbek is. Bár, kötelező mondanom, hogy lássa szakember, de azt is el tudom mondani, hogy a rotátorköpeny gyakorlatok szinte mindig fájnak, vagy nagyon kellemetlenek, amikor először hajtják végre őket. 😊
@tebelik9 ай бұрын
@@veresmark Köszönöm a gyors választ...várom a hétfőt! Szép napot hello!
@veresmark9 ай бұрын
@@tebelik köszii én is, és viszont✌️💪🙏
@Joskapista49 ай бұрын
Köszi Márk! Egy ilyet már nagyon vártam. Egy újabb nagyon értékes anyag ☝🏻