Filtry částic vznětových motorů (DPF/FAP) - Víte jak skutečně fungují?

  Рет қаралды 210,206

FCD GARAGE - Czech

FCD GARAGE - Czech

Күн бұрын

Пікірлер: 129
@PohodaDejvikk
@PohodaDejvikk Жыл бұрын
Vyndal jsem ho a byla to ta nejlepší investice😊😊
@zbrojovakdashcam1155
@zbrojovakdashcam1155 Жыл бұрын
tak seš jen další sobeckej vidlák, buď na sebe pyšný.
@viktoradam3195
@viktoradam3195 9 ай бұрын
Přesně tak!
@zeoxp
@zeoxp 4 ай бұрын
Až niekto z vášho okolia dostane rakovinu, určite vám poďakuje. 👍
@TheAndrreww
@TheAndrreww 5 жыл бұрын
Dekuji za video, moc mi pomohlo pochopit problematiku DPF :-)
@fixandrepair6666
@fixandrepair6666 5 жыл бұрын
Dobrý den, skvělá a poučná videa moc vám fandím a doufám že se naše servisy časem změní k lepšímu, i když tady čtu komentáře některých lidí a jen se chytám za hlavu co zde neznalí lidé dokáží napsat🤷‍♂️🤦‍♂️. Přeji mnoho úspěchů ve vaší práci kéž by takových mechaniků a diagnostiků bylo víc.
@viktoradam3195
@viktoradam3195 9 ай бұрын
Chyťte se za hlavu při zavedení filtru pevných částic. To musel vymyslet opravdu magor a naprostý demagog a alibista od EU. Asi nic nevíte o spalovacích motorech, ale jinak budete v pohodě. Pokud jste letecký motorář, tak můžeme diskutovat o faktech spalovacích motorů a především proudových. Třeba o motoru F-13 f 300. Nebo o obyčejném F-11. Čtete komentáře, které se vám nelíbí a hodnotíte. Asi budete ještě dítě.
@Lordosvk
@Lordosvk 5 жыл бұрын
Dobre video.
@plenex
@plenex 3 жыл бұрын
Názov je síce FAP.. ale FAP u HDi funguje trochu inak. Využíva aditívum ktoré vstrekuje do nafty. Toto aditívum zhlukuje častice a môžu tak byť spálené pri nižšej teplote, čo predlžuje životnosť FAPu. Samotný FAP sa zaplní čiastočne nespálitelným aditívom, nie popolčekom.
@filipkubin9821
@filipkubin9821 4 ай бұрын
Zdravím, chci se zeptat na názor, Vás motoristů Když se dostanu do kolony s regenerací, bude lepší vypnout motor a neprodlužovat dobu vypalování a nebo nechat regeneraci běžet na volnoběh? Druhá otázka zní, zdali je dobré při probíhající regeneraci např mezi vesnicemi podřadit a nechat motor točit vyšší otáčky (příklad- pojedu na 5, která bude točit 1800 otáček, bude lepší když podřadím na 4, která bude točit cca 2500? Pomohu té regeneraci nějak?) Díky za jakékoliv odpovědi
@davidmachacek1527
@davidmachacek1527 2 ай бұрын
Ahoj, Rozhodně nepatřím mezi nejzkušenější (je mi 20 :D ), ale u nás v Mazdě, když ji spustíš manuálně když auto stojí na místě, tak si to auto samo zvedne otáčky na cca 1800 a drží si je, dokud regenerace neskončí. Při "výpalu" neboli regeneraci je tam zvýšená teplota a i když už skončí je doporučeno pár minut nechat ještě auto běžet, aby se dochladilo. Takže i přes mé malé zkušenosti bych řekl. 1. Nechal bych to radši běžet, ať se to chladí. 2. Těžko říct, to asi bude záležet auto od auta. Každopádně pokud auto samo usoudí, že na 5. v 1800 otáčkách je to v klidu a zapne regeneraci, tak bych klidně jel dál. Pokud začla na 4 až ve vyšších otáčkách, tak bych jí tam nechal. :-) Jak říkám, nejsem moc zkušený, ale takhle mi to dává smysl :-)
@Miro-df7yw
@Miro-df7yw Ай бұрын
Pri vypaľovani filtra motor nevypinam,proces vypaľovania nechám dokončit. Niekedy to trvá 3minuty inokedy 8 minút
@smiley0140
@smiley0140 22 күн бұрын
Ak mám koncovku vyfuku čiernu?
@geekmancz578
@geekmancz578 Жыл бұрын
DPF pouze snižuje životnost motoru a turbodmychadla. Vzhledem k jeho postupnému zanášení se vytváří za turbem vyšší protitlak, což snižuje životnost turba. To je prostě fyzika a může si říkat kdo chce co chce. Když by tam místo několika tisíc pórů s minimální průchodností byla jen trubka o průměru 2-3 cm, byl by protitlak několikanásobně menší. Navíc když chcete, aby DPF dlouho vydrželo, je nutné tankovat paliva bez aditiv, která jsou naopak pro motor velmi vhodná a udržují ho v kondici. VIF, Metabond atd. sice slibují 0% rozdíl v životnosti DPF, ovšem u koncernu VW je realita odlišná. Buďto domlátíte motor nebo zanesete DPF. Ani jedna z věcí není zrovna levná. U koncernu PSA je to jinak. Tam se FAP cíleně zanáší aditivem (EOLYS), které snižuje bod vzplanutí sazí, takže vliv ostatních aditiv na životnost DPF je skutečně minimální. Bohužel reálná životnost FAP filtru u koncernu PSA je okolo 160 000 km.
@krystofmacek7996
@krystofmacek7996 5 жыл бұрын
Dobrý den, mám DPF na passatu b6 2.0 TDI CR. Auto je stočené, na tacho 210tkm reálně asi 326tkm. Stav popílku to ukazuje nějakých 228ml (mezní hodnota prý 175ml), což odpovídá tomu koeficientu podle kterého to jednotka počítá. Problémy s DPF žádné nejsou, výfuk je čistý, 2x se mi už stalo, že jsem ho přistihl při regeneraci když už jsem dojel na místo, nechal jsem to dovrčet a vše ok. Nevím jestli je DPF původní. Uvažoval jsem, že bych to přetočil zpět na reálné kilometry, otázka je, co to udělá s DPF a tou hodnotou množství popílku... Co byste doporučili? Měnit se mi ho nechce, když evidentně funguje..
@ivanhvizdak8512
@ivanhvizdak8512 6 ай бұрын
ked to funguje, nechytaj sa toho
@MrVidlak
@MrVidlak 6 жыл бұрын
Mohu do auta s DPF používat aditiva do nafty typu VIF ?? jaké bude mít aditivum na DPF vliv ?? nebude se zanášet ?? chci trochu pomoci motoru, ale nechci poničit fungující DPF...
@jirmatej
@jirmatej 5 жыл бұрын
můžeš
@FCD_Garage_cz
@FCD_Garage_cz 5 жыл бұрын
Bude se více zanášet DPF. Všechna aditiva najdete ve filtru.
@ladislavsimek9853
@ladislavsimek9853 4 жыл бұрын
@@FCD_Garage_cz Tedy doporučujete netankovat ani aditivovanou naftu?
@FCD_Garage_cz
@FCD_Garage_cz 4 жыл бұрын
@@ladislavsimek9853 Nedoporučujeme, ani žádný výrobce aut, protože jak aditivum tak to co aditivum rozpustí, najdete nakonec ve filtru jako nespalitelný popel a zkrátí to tedy funkční životnost filtru, i když ne o moc. Všechny motory byly vyvinuty na standardní palivo a předepsané a pro ten který motor vyvinuté optimální mazivo, ne na žádné prémiové. Když to někdo používá od nového motoru, jeho věc. I sám výrobce přiznává, že VIF zanechává nespalitelné částice ve filtru. Je to byznys. Ale i dvousečná zbraň. Buď pomáháte udržet čistý motor, nebo šetříte filtr. Pokud ale motor pracuje jak má a dodržujete servisní intervaly a výměny olejů (žádné longlife- to je taky jen byznys), jsou usazeniny minimální. VIF udrží i devastovaný motor čistý, ale všechno najdete nakonec ve filtru. Zkušenost je taková, že přehnaná péče škodí stejně jako zanedbávaná. Škodí i zimní aditiva, i když ne fatálně. Vše je jako mince, má to vše svá pro a proti.
@johnwet6969
@johnwet6969 4 жыл бұрын
@@FCD_Garage_cz Tato odpověď mne tedy docela překvapila a znejistila. Objednal jsem si právě nový vůz s 2.0 Blue HDI od Peugeota a zrovna řeším, že budu tankovat jedině novou naftu Verva od Benziny, která má místo FAME biosložku HVO a to samé ÖMV Maxxmotion. To především kvůli vysokému cetanovému číslu, nižším emisím, nižší pěnivosti, filtrovatelnosti klidně až do mínus 50˚C v extrému, klidnějšímu běhu motoru a především ochraně vstřiků a celého palivového systému. Neobsahuje totiž síru, žádné kovy, aromatické sloučeniny, neváže vodu, lze dlouhodobě skladovat a další a další plusy. Vzhledem k tomu, že DPF u PSA koncernu není extrémně drahá věc a má při rozumném provozování vozu (dlouhé trasy) životnost hodně přes 200 000km a je snadno vyměnitelný a oproti tomu jsou čerpadlo a trysky extrémně drahá a citlivá věc a chybička mechanika může znamenat při opravě klidně opětovné zničení zcela nových vstřikovačů jsem nabyl dojmu, že tyto 2 prémiové nafty budou tím správným řešením. Opravdu jste přesvědčen, že ne? Máte nějaká data o kolik % cca se může zkrátit životnost DPF filtru díky lepší naftě? Případně další "PROTI". Předem díky za vyjádření.
@antoninvirt2625
@antoninvirt2625 4 жыл бұрын
Můžu dotaz má Passat rok 2005 regeneraci dpf filtru nebo to je jenom u novějších aut?
@MartinProavis
@MartinProavis 4 жыл бұрын
Nemá DPF.
@dannyzrust
@dannyzrust 3 жыл бұрын
@@MartinProavis Dost nepřesná odpověď. Záleží co má za kód motoru. Když bude mít BKP tak nemá, potom ještě 1,9 tdi ve verzi bez DPF(kód si teď z hlavy nepamatuji). Pokud má ovšem BMP, nedejbože BMR, tak DPF má.
@viktoradam3195
@viktoradam3195 9 ай бұрын
Toto video je super a velice odborné. Ale jako bývalý letecký technik stále nechápu tuto nesmyslnou cestu filtrů pevných částic. Obyčejný Nissan Primera 2.0 D měl na STK 15x lepší emise, než měl předepsané. Spotřeba byla okolo 4-5 litrů na 100 km. Nové diessly žerou okolo 6-7 litrů na 100. Tedy je vyšší spotřeba nafty, protože ty saze se spalují dodatečně bez využití tahu motoru. Navíc při ucpaném filtru stačí zvýšit otáčky na max. a motor to svinstvo a ještě horší vyplivne. Není lepší spalovat palivo při vyšších teplotách motoru a veškerou energii získat pro výkon motoru? Třeba i zastaralé proudové motory mají účinnost 90 procent a téměř nulové emise. EU a jiní magoři uvažují velice alibisticky a přemýšlí jako soudruzi. Filtry pevných částic považuji za absurditu a výplod chorých mozků. Pokud mám drahé a životnímu prostředí škodlivé palivo, tak přeci nebudu zvyšovat jeho spotřebu. To udělá pouze alibistický eko-magor za úplatek od ropných společností.
@FCD_Garage_cz
@FCD_Garage_cz 9 ай бұрын
Je to složitější než aby se to vešlo sem. Proudové motory pracují s kontinuálním spalováním, dieselové pístové motory v autech s mžikovým vznětem paprsku paliva v čase. To není tak dokonalé, proto zbývá promile sazí, které nesmí ven. Zároveň normy nařizují bránit vzniku NOx. Je toho moc, o čem bychom museli diskutovat. Teplota spalování nejde zvýšit, jak si představujete. Ale dávám za pravdu, že nafta spálit ekonomičtěji jde! A to s 97% účinností třeba v raketovém pulzním motoru. Prakticky bez sazí, HC, NO. Jen nepatrné sotva stopové množství, jinak CO2 a pára.
@janturcanik5510
@janturcanik5510 11 ай бұрын
Opravujte jak se patri a vysolte tisice eur za nekonecne opravy posrateho filtru.
@marcotv8661
@marcotv8661 Ай бұрын
Tak si nekupuj smradľavý diesel
@Blitz.666
@Blitz.666 3 жыл бұрын
Ještě že v mém starém autě není.. akorát jsou s tím problémy
@michalgruber4217
@michalgruber4217 2 ай бұрын
Jen pro informaci. Ukrajinci kteří k nám utekli před válkou i se svými vozy na žádnou technickou vůbec nemusí, ale po silnicích jezdit mohou. Možná proto že většina vozů je v Eu evidovaná jako odcizená.
@weezzoos
@weezzoos 7 жыл бұрын
aha takze to chytame do dpf jen proto, abychom to mohli spalit potom vsechno najednou pri vyssi teplote, cimz logicky z relativne velkych castic(ktere se neusazuji v plicich-nejsou karcinogenni), vytvorime velmi male castice, ktere se v plicnich komurkach mohou usazovat(jsou karcinogenni), prave protoze jsme je spalili a jsou velmi male(okem jiz nejsou videt). bravo
@weezzoos
@weezzoos 7 жыл бұрын
dobře, to jsem ani netušil, škoda, že nelze motor vyrobit z tepelně odolnějších materiálů a tuto vysokou teplotu hoření paliva se vzduchem udržovat již ve válci v pracovních cyklech, to by pak nejspíše dpf ani nebylo potřeba, díky za zpřesnění informací
@FCD_Garage_cz
@FCD_Garage_cz 7 жыл бұрын
Spalovací prostor nemůže být dokonalý (např. tvar ideální koule). Jsou zde ventily, svíčka, vstřik, musí se sem propasírovat a rychle (v řádech milisekund) pokud možno co nejlépe (ideálně to prostě v tom fofru nejde) palivo se vzduchem. A zde těmito omezeními vzniká spousty drobnějších nedokonalostí, které pak dovolí tvorbu malého procenta sazí. I tak je spalovací prostor moderního motoru jedním z nejdokonalejších "topenišť" na světě s nejnižšími emisemi a předčí skoro všechny kotle a kapalná a pevná paliva! Se soustavou filtru a katalyzátoru je to nesporně nejekologičtější systém spalování vůbec.
@weezzoos
@weezzoos 7 жыл бұрын
věřím, že v budoucnu nebudou ani dpf filtry potřeba, technika s vědou''zítra'' dokáží dnes nemyslitelné, chci se zeptat, nevíte jestli u bmw 3.0d 170kw (3er e90, 5er e60) je regenerace prováděná dávkou paliva do spalovacího prostoru, nebo je dodatečný vstřik před dpf? děkuji
@FCD_Garage_cz
@FCD_Garage_cz 7 жыл бұрын
Pokud je nám známo, používá BMW u všech motorů pouze dostřiky všech injektorů za horní úvrať pístu do spalovacího prostoru. Do výfuku vstřikuji EURO 6-ky močovinu (AdBlue) před SRC katalyzátor, ale to je za účelem neutralizace termoreakcí vznikajícího amoniaku a NOx na vodní páry a NO.
@weezzoos
@weezzoos 7 жыл бұрын
šlo mi o vstřik nafty přímo do výfuku před katalyzátor , nikoli adblue apod. močovinové přípravky - ''...V souvislosti s tímto existuje ještě jeden koncept, jak částicový filtr regenerovat. Najdete jej třeba u motorů Toyota série AD (2.2 D-CAT), případně u motoru Renault/Nissan 2.0 dCi (M9R). Tady se k regeneraci filtru pevných částic využívá pátého vstřikovače, který ústí do výfukového potrubí, podobně jako u systému se vstřikováním kapaliny AdBlue. Tady k ředění oleje naftou nedochází a ani nejsou potřeba žádná aditiva, jež by navíc zanášela částicový filtr.'' čímž se tedy dá říct, že bmw pátý vstřik nafty nepoužívá. Děkuji
@romanfritsch2402
@romanfritsch2402 4 жыл бұрын
Takze ty saze co chytam 800km a zachyti se mi ve filtru,pak behem regenerace vypustim ven??
@miroslavburget1866
@miroslavburget1866 4 жыл бұрын
Během regenerace se saze spálí, tím uvolní místo dalším sazím a proces se po cca 600-800 km opakuje.
@Lexx569
@Lexx569 4 жыл бұрын
@@miroslavburget1866 takže ano, vypustíte je ven
@miroslavburget1866
@miroslavburget1866 4 жыл бұрын
@@Lexx569 takže ne, shoří ve filtru a zbyde jen drobný popílek, který ale postupně plní filtr DPF, proto DPF není v autě navěky.
@Lexx569
@Lexx569 4 жыл бұрын
@@miroslavburget1866 tak přesně takhle DPF nefunguje 😂 slyšel jste někdy o zákonu zachování energie?
@miroslavburget1866
@miroslavburget1866 4 жыл бұрын
@@Lexx569 z osborného článku: Po dosažení definovaného procenta zaplnění filtru (zmiňovaných 400-1500 km) by se měla automaticky spustit řídící jednotkou tzv. aktivní regenerace filtru, při které dochází ke spálení zachycených sazí na popel. Důležité je zdůraznit, že saze ani popel se nikdy nedostanou z filtru ven, pokud není filtr prasklý! Samotná regenerace trvá kolem 10 minut a dochází k ní díky speciálním do-vstřikům nafty (nebo aditiv v případě koncernu PSA). Nafta nestihne shořet v motoru, ale zapálí se sama až díky vznícení na katalyzátoru. Tím se zapálí i saze ve DPF filtru a následně dojde k jejich spálení na popel. Ten je již ale dále nespalitelný a postupně nevratně zaplňuje DPF filtr.
@ajkpark
@ajkpark 2 жыл бұрын
zajímalo by mě, kolik lidí si to vezme k srdci ...
@jankolukacovic4424
@jankolukacovic4424 Жыл бұрын
Chlapi, toto tu je celkom zabavne citat - niekto tu polozi otazku, iny mu odpovie odpovedou, ale na nieco, co sa dotycny nepytal a nasledne sa tu ludia ,,fightia,, kto ma pravdu :D...ale inak tema zaujimava a aspon zakladne vedomosti, ako jazdit s autom, ktore DPF ma, to proste treba mat ;)…
@ondrejdolezal3497
@ondrejdolezal3497 2 жыл бұрын
Tak u nekterych aut je drazsi filtr nez samotne stare auto..tyto lide na to budou nadale kalet..
@xmbreakpe1355
@xmbreakpe1355 4 жыл бұрын
Třeba citroen a peugeot má filtr od roku 02 v modelu c8 nebo p 807 a výfuk je vždycky zanesen sazema i když fap je absolutně v pořádku. Je to přece jen euro 3 tak je blbost říkat a nahánět zbytečně hrůzu majitelům těchto aut,že výfuk má být vždy čistej bez sazí. to je nesmysl nemluvím o euro 5,6 .
@miroslavburget1866
@miroslavburget1866 4 жыл бұрын
Euro 3 není s filtrem částic, asi myslíte katalizátor, ten saze zachytávat neumí a proto je koncovka výfuku černá jak plíce kuřáka.
@pgrohmann
@pgrohmann 5 жыл бұрын
Opravujte jak se patří. DPF Mitsubishi 42000 bez DPH. Kdyby stál filtr do 5000,-, tak není co řešit. Ale za ty prachy v ceně ojetého auta? Ojebat o prachy každého motorisku na každém kroku a pokud možno co nejvíce !
@martin96danek
@martin96danek 5 жыл бұрын
Nekupovat kamna třeba? Nastudovat si něco, a pak dle potřeb koupit? Diesel není nejlepší volba pro cukačky 3 km sem tam do Kauflandu. Místo ,,jezdím za pět táhne mi to vocpoda" bych raději koupil atmosfericky plněnej benzín.
@OfficialLucasvanPool
@OfficialLucasvanPool Жыл бұрын
Vlastně kurvítko do auta 🙂
@honzastancl7289
@honzastancl7289 5 жыл бұрын
Takže celou dobu si tam ty saze drží a pak se to vše najednou vypustí ven.... Tak proč se tam ty pdf dávají? :D
@marekcerny50
@marekcerny50 5 жыл бұрын
Očividně jste vůbec nepochopil, jak filtr, potažmo jeho regenerace. Pevné částice, resp. Saze, které filtr zachytává, je škodlivý pro zdravý člověka. Nicméně procesem řízeného zapálení a následným vyhořením sází se z nich stává vpodstate neškodná věc.
@honzastancl7289
@honzastancl7289 5 жыл бұрын
@@marekcerny50 jsem automechanik takže vím moc dobře jak to funguje . Jen jsem byl zvědavej a názor odborníka
@marekcerny50
@marekcerny50 5 жыл бұрын
@@honzastancl7289 takže vlastně jen trollig?
@honzastancl7289
@honzastancl7289 5 жыл бұрын
@@marekcerny50 í tak se to dá nazvat :D
@pgrohmann
@pgrohmann 5 жыл бұрын
@@marekcerny50 Velice teoreticky. jenže každá automobilka má problémy u starších motorů se zvyšováním hladiny motového oleje díky naftě, která se nějak dostává do motoru. Takže vaše teorie o neškodném spalování bordelu ve filtru má hodně velké mezery.
@originaloriginalist5732
@originaloriginalist5732 5 жыл бұрын
Sprostost ktora len sere auto a bere peniaze z penazenky!!!
@FCD_Garage_cz
@FCD_Garage_cz 5 жыл бұрын
DPF chrání i Vaše zdraví a funguje u 90 % všech aut správně a zachycuje 99,7% sazí, co byste jinak vdechoval. DPF byl vynalezen již v roce 1906 v amerických dolech pro dieselagregáty, aby horníci nedýchaly částice. Nyní pokroková technologie umí saze likvidovat téměř beze zbytku katalytickým spalováním přímo na povrchu keramiky. Nevím, proč by to mělo autu vadit, když jeho odpor spalin se pohybuje v hodnotě protitlaku ca 150 mbar, zatímco turbodmychadlo a celý odpor výfuku směrem ven i bez filtru dělá až 3000 mbar! Co je na tom špatně? Asi na tom bude špatně informovanost lidí, co nevědí o čem píší, když něco kritizují. Jinak co se týče peněženky, ty vám více vykrádají obchodníci a slibovači ráje na zemi. Ve starém nepoškozeném katalytickém filtru je tolik drahých kovů, že ho můžete prodat i za 10.000,- Kč, ale necháte se obrat ve výkupu o 80% té sumy. Pak vám prodají polský fejk, kde žádné kovy nejsou. To je útok na vaše peněženky. A co dělá Ministerstvo dopravy jak vaše ,tak naše? Nechá tento kriminální byznys kvést pod vedením DEKRY, protože se toho byznysu spolu s podvodnými STK ve střetu zájmů obohacuje.
@originaloriginalist5732
@originaloriginalist5732 5 жыл бұрын
@@FCD_Garage_cz ja chapem ale moze sa to montovat do aut ale ajtak ked sa niektore staty nezacnu spravat ekologicky tak je to o hovne!!
@FCD_Garage_cz
@FCD_Garage_cz 5 жыл бұрын
@@originaloriginalist5732 Souhlas, to zní ale jinak než původní koment... :-). Všichni bychom se měli správať ekologicky a ohleduplně každý ke každému. To ale od dob promítání filmu "Stvoření světa" jaksi nejde. (Perte se a žerte se!)
@tonda9325
@tonda9325 9 ай бұрын
​@@originaloriginalist5732a které státy znečišťují vzduch ve vašem městě nebo vesnici? Tady jde o lokální znečištění, které ničí zdraví lokálních lidí, hlavně dětí
@jumbiiik
@jumbiiik 5 жыл бұрын
Těžké je když ano tenhle člověk neví o čem mluví :D
Diagnostika problémů s filtrem částic (DPF / FAP)
4:58
FCD GARAGE - Czech
Рет қаралды 141 М.
Creative Justice at the Checkout: Bananas and Eggs Showdown #shorts
00:18
Fabiosa Best Lifehacks
Рет қаралды 34 МЛН
Players push long pins through a cardboard box attempting to pop the balloon!
00:31
FOREVER BUNNY
00:14
Natan por Aí
Рет қаралды 37 МЛН
How many people are in the changing room? #devil #lilith #funny #shorts
00:39
Diesel-Rußpartikelfilter freibrennen | DPF-Reinigung-Spezial - zu Besuch bei der Firma Barten
19:47
Die Autodoktoren - offizieller Kanal
Рет қаралды 2,2 МЛН
Filtr pevných částic - mýty a fakta
30:58
Vidlák
Рет қаралды 44 М.
DPF REMOVAL & CLEAN Using Wynn's Off Car DPF Cleaner
11:34
Mel's Big Van Small World
Рет қаралды 889 М.
Test funkčnosti katalyzátoru před DPF na vozidle
4:53
FCD GARAGE - Czech
Рет қаралды 103 М.
ČRo Radiožurnál - vytlučení DPF v praxi
10:28
ÚAMK
Рет қаралды 19 М.
Filtr pevných částic - DPF
6:14
ÚAMK
Рет қаралды 33 М.
Creative Justice at the Checkout: Bananas and Eggs Showdown #shorts
00:18
Fabiosa Best Lifehacks
Рет қаралды 34 МЛН