Дякую за відео, дуже круто. Підкажіть , будь ласка, з приводу 4 вправи. Є такий тренажер, де по такому ж принципу тягнеш наче ручки на себе, сидячі, але тут ви тягнете зверху вниз, а там ти наче навпроти них сидиш. Так от питання, це різні вправи, де різні мʼязи спини задіяні чи можна одним замінити інше?
@10Reps22 сағат бұрын
@@MaksymS7 якщо маєте на увазі верхню важільну тягу то так, рухи схожі
@MaksymS719 сағат бұрын
@ дякую за відповідь
@АртурКулебаКүн бұрын
А ви щось чули про пасифлору?
@10RepsКүн бұрын
Чув, не використовува! Можу рекомендувати Ромашку🌼
@АртурКулеба22 сағат бұрын
@10Reps я замовив на iherb, пропив вже декілька днів, але відокремити ефект не мож, бо разом з нею замовив ще 5 хтп, гліцин, валер'янку, мелатонін, габу, л теанін, магній і п'ю це все жменьою перед сном...
@moralezempire6182Күн бұрын
Супер
@OlehMurhaКүн бұрын
Дуже круте відео! 🔥 Все розкладено по поличках, нарешті стало зрозуміло, як правильно набирати масу без зайвого жиру. Дякую за корисний контент, чекаю нові відео! 💪
@10RepsКүн бұрын
дуже дякую
@Mykola13-b9rКүн бұрын
👍🏋🏻♂️
@ДмитрійЗайнчуківськийКүн бұрын
Добрий день! Ну тепер чекаю відео для ендоморфа. Дякую.
@АртемСтепа45Мпр2 күн бұрын
Ваші відео - вогонь. Багато корисної інформації, дякую за калькулятор калорій
@ultimatekabash2 күн бұрын
Відос супер❤ Завжди чекаю на нові відео🎉
@aavv32322 күн бұрын
Щодо тесту антитіла на непереносимість дуже супепечлива тема. З того що я знаю він не надто інформативний. Може показати завищені показники на продукти просто лише тому що вони є в раціоні більше ніж інші і це нормальною реакцією може бути як і те що на допустим непереносимі продукти йде зростання питання лише в к-ті спожитого. Найкраще це методом виключення визначати та при наявності симптомів а не чисто по аналізах. Як варіант на алероію шкірний тест і теж має ньюанси та і про неї уже б точно було відомо. Також додам що метод рахування КБЖУ не всім підійте чисто психологічно. Важливим, якщо не найважливішим моментом у цьому є також самі тренування. Початківецю у якого силові ростуть практично на рівному місьці не варто дивитись на власну вагу бо накинувши калорій 200...300гр в тиждень прилипне питання тільки чим і в якій пропорції. Здається оптимальнішим коли уже з мінімальним досвідом людина використала нейронну адаптацію почне лиш тоді докидувати як і при підозрах на плато у силових (спробувавши спочатку пробити його "консервативно"). А от для досвідченого (термін правда розмитий, дивився б на силові та результтати в цілому) можна рекомендувати профіцит з більшою гарантією якісного набору при орієнтовному зберіганні заданих пропорцій на кг масси. Адже точні цифри різних формул це середнє по палаті як і наша активність протягом дня.
@10Reps2 күн бұрын
@@aavv3232 дякую за коментар! Тест на імуноглобулін 4 з власного досвіду є робочим інструментом і дає змогу зрозуміти загальну картину. Підрахунок. І моніторинг БЖВ ( а потім просто обʼємів їжі) необхідність якщо завдання постійний прогрес і аналіз поточного стану у разі виникнення «плато». Його не треба робити кожного дня чи тижня, а більше актуально на початку щоб зрозуміти приблизну картину. У кейсі який ми розглядали важливим і чи найважливішим моментом є харчування, бо саме ним потрібно перекривати енерговитрати., про які поговоримо в наступному відео.
@aavv32322 күн бұрын
@10Reps Як саме практично допоміг тест? Змінились показники при повторному тестуванні, чи покращилось самопочуття, зникли певні симптоми та скарги, та чи були вони до того? Адже неперносимість має супроводжуватись певною симптоматикою от як з лактозою.
@10Reps2 күн бұрын
@@aavv3232 не всі сигнали проявляються одразу, деякі симптоми по накопиченню через декілька днів, що нажаль метод Елімінаційної дієти не завжди дає розуміння а особливо коли таких продуктів у раціоні декілька. Якщо розглядати тест ( найдоцільніше коли метод виключення недопоміг) дає більше уявлення і продуктів для потенційного аналізу. На практиці: У 4 з 5 випадків при відповідній роботі. покращення роботи травної системи, зниження симптомів втоми і найголовніше покращення аналізів крові, які можуть свідчити про загальне запалення ( через декілька місяців)
@aavv32322 күн бұрын
@10Reps А чи був це вклад саме дієти (чи доданих БАДів), або ж позитивний вплив фізичної активності, режиму дня та відпочинку, що наприклад у зворотньому випадку корелюється із погіршенням як роботи травної системи так і аналізів в цілому. Адже важко розділити одне від іншого коли маємо декілька інтервенцій одночасно (не буду включати ще і психогенний фактор). Якщо воно не зробило гірше (а різноманітий раціон це завжди плюс) то можна експерементувати, але варто тоді напевне розуміти причино наслідкові звязки. Так це важко і не завжди очевидно. І можливо у проблемних кейсах йшли у дію різні методи як і провірка на інвазію чи бактеріальну інфекцію, гастроскопію, нестачу мікро макро нутрієнтів вітамінів, інсулінорезистентності, гормональної системи (у тренді), щитовидки ітд. Тобто важливий анамнез до втручань та після з урахуванням усіх проведених модифікацій та змін у житті клієнта. Я намагаюсь зрозуміти наскільки це може спрацювати, що є доказом ефективності, щоб не витрачати потенційно як свої так і гроші клієнтів не тільки на аналізи та самолікуванням а ще й походи до імунологів чи дієтологів з пошуком проблем яких не існувало. Звісно ходити до лікарів важливо чекапи ітд. Згадується ще один випадок де людина не могла схуднути то їй змінили раціон згідно панелі непереносимості і процес пішов. Але ми достовірно не знаємо що у житті людини ще змінилось. Люди здатні брехати). А досліджень з цього питання не зустрічалось. Тому і ставлюсь з обережністю до такого методу в даному контексті використання.
@10Reps2 күн бұрын
@ важливо розуміти що це лише інструмент який працює в комплексному підході до вирішення проблеми якщо вона існує, після аналізу інших складових і якщо вони не дали відповідного результату.
@Egor-s5j2 күн бұрын
Дякую за цікаву тему!
@edwardyato45702 күн бұрын
Топ тема ❤❤❤
@MyFitnessDiary_3 күн бұрын
Одразу хочу подякувати тим хто підтримає збір 🥹🫶
@MyFitnessDiary_3 күн бұрын
Класний випуск , дуже інформативно ☺️🔥
@shkaf893 күн бұрын
Звук та картинка з кожним разом краще! Український контент!)
@AndriiKukliak3 күн бұрын
Крута картинка 😍
@AndriiKukliak3 күн бұрын
Перший 🎉❤
@jurasik17504 күн бұрын
Чи потрібно і якщо так то як часто потрібно змішувати акцент на інші групи м'язів Тому що при роботі грудних підключається і тріципс та й організм виснажує ресурс і вже не вийде так ефективно пропрацювати його
@10Reps4 күн бұрын
@@jurasik1750 потрібно якщо він є відстаючою групою мʼязів відносно інших. Якщо ні то ні
@hannanilsen67874 күн бұрын
А прикіньте прищі у дівчини на попе накаченой, то тоже нормально?😂 Короче, можна сухою щіткою потерти прищі на руці, ну і маску якусь з саліциловою кислотою, щоб підсушити🤌
@Василь-м3щ4 күн бұрын
Хто може скласти програму тренувань?
@Василь-м3щ5 күн бұрын
Хто може скласти програму тренувань?
@GrayBumblebee805 күн бұрын
💪💪💪
@GrayBumblebee805 күн бұрын
💪💪💪
@nezval257 күн бұрын
🔥🔥🔥
@АндрійАнтоненко-ш2р10 күн бұрын
Толково, зрозуміло і конкретно) дякую
@bismarck67210 күн бұрын
Респект
@deity567511 күн бұрын
Цікаві відео конкретно про тренінг жінок. Наскільки він відрізняється від чоловічого. Особливо цікавий об'єм навантажень. Наприклад - для чоловіків на тиждень 12-18 робочих підходів на групу м'язів, це норма для отримання форми в натураху. А для жінок як? І т.д.
@liubomyrsachavskyi982512 күн бұрын
Добрий день, як можна отримати консультацію онлайн?
@YuraLayta14 күн бұрын
Дякую тобі.
@vg385314 күн бұрын
То тільки спорт лайф продає кота в мішку без разового відвідування, а дре ціни ніби там під час тренувань, тобі дівчата зразу масаж роблять?
@Максимус-й9ы14 күн бұрын
Шляпа галимая а не язык 😂😂😂
@staskrytus633115 күн бұрын
на ніч можна обїдатися творогу з медом?
@1povezlo16 күн бұрын
дякую! все коротко і по ділу
@AnnaKorn-hs5zy16 күн бұрын
Я людина проста, український контент, ставлю лайк...❤🎉
@alinadichenko127317 күн бұрын
+
@Babych_ua17 күн бұрын
Добрий ранок! Які у вас чудові відео!! Дякую величезне, те що я шувкала🙏 це правда, що ви можете прислати на пошту цю програму?
@10Reps17 күн бұрын
напишіть мені в інст і надам
@vladymyr699817 күн бұрын
Дякую за цікаві відео. Питання, у вас є відео, з чого починати новачку 45 річному), дома зацмаюсь натурнику та віджимаюсь
@10Reps17 күн бұрын
Скласти собі оптимальний спліт тренувань , підібрати вправи і порогресувати в технічі і силових
@Barbara.Hoffmann17 күн бұрын
Авторе, я хотіла би запитати : а якщо я роблю рекомпозицію тіла, тобто їм скільки раніше їла, але менше, якість їжі змінилася, тобто я знизила калораж, і звичайно почала худнути, і зараз моя ціль їсти так само, і тренуватися, але вже з якісним харчуванням. Таким чином можна якби одночасно набрати м'язову масу і скинути жир? Чула що в деяких випадках це працює, бо не хочеться сидіти на жорсткому дифіциті, а потім знову більше їсти.
@10Reps17 күн бұрын
@@Barbara.Hoffmann в такому кейсі можна працювати з чергуванням обʼємів їжі. Наприклад на 14 днів врізати на 250 ккал від підтримки і на наступні 7 піднімати на 500
@Barbara.Hoffmann17 күн бұрын
@10Reps клас, дуже дякую за відповідь.
@10Reps17 күн бұрын
@Barbara.Rothman будь ласка!
@10Reps17 күн бұрын
@@Barbara.Hoffmann рекомендую подиитися відео про рекомпозицію на каналі)
@Barbara.Hoffmann17 күн бұрын
@10Reps вже дивилась, воно дало розуміння, але я написала конкретно про мій випадок, бо є там свої нюанси, хотілося від вас почути про цей спосіб, бо бачила хороші результати. Ви робите корисну роботу 💪🏻 Ps. Скоріше за все я писиджу на моєму калоражі, а потім якщо потреба то наберу м'язи, бо бюджет скаже "папа", ще спорт харчування треба купляти)
@Barbara.Hoffmann18 күн бұрын
Автор, хотіла би вам додати що кола зеро несе в собі певні ризики. Те що там немає цукру не значить що вона нешкідлива, бо містить в собі штучні підсолоджувачі. Вони дуже шкідливі для організму, та можуть мати вплив на засвоєння глюкози, бо наприклад, сукралоза, аспартам, ксилітол, все це обходить наш кишківник, і не перетравлюється, глюкоза не надходить до мозку. Це дуже фігова штука, бо мозок і огранізм думає що ми щось отримали, але по факту його обманули навколо пальца, бо то пусті калорії🤷🏻♀️ і тоді ви можете зїсти ще більше ніж думаєте. В майбутньому може бути підвищення голоду, бо організм не обманеш, або зміна мікрофлори кишечника, він не буде здатен сприймати глюкозу. Не балуйтесь цією штукою, бо вже багато статей є на цю тему, ще не доказано наукою що вони можуть впливати на схуднення чи ожиріння, але ще тривають дослідження, тому я б не радила, той же цукор штучний не настільки несе в собі ризики різноманітних захворювань.
@10Reps18 күн бұрын
@@Barbara.Hoffmann 300мл після їжі безпечна межа.
@Barbara.Hoffmann18 күн бұрын
@10Reps можливо, просто кажу про ризики, не більше не менше.
@10Reps18 күн бұрын
@@Barbara.Hoffmann з вами погоджуюся! Дякую за коментарі 🫶
@Barbara.Hoffmann18 күн бұрын
@@10Reps дякую автору за адекватну реакцію і розуміння 🙌🏻
@гена_цидрусні18 күн бұрын
контент топ
@nataliyanovitska800519 күн бұрын
Дякую, точно і зрозуміло✅
@10Reps18 күн бұрын
Дякую вам
@АннаЛисюк-з2м19 күн бұрын
Дуже дякую за інформацію 🫶🫶душе зрозуміло та доступно все пояснили 🙏🏻 Та окрема подяка за калькулятор ♥️
@10Reps18 күн бұрын
🙏
@nataliyanovitska800519 күн бұрын
Привіт, дякую відео дуже актуальне. Мій тренер в ЗСУ, тому вчуся тренитись сама, дякую вам за урок. Сьогодні спробую. Ви в чудовій формі, як атлет із грецьких фресок👍🔥
@10Reps18 күн бұрын
Дякую вам 🙏💪
@jonikalaxon300120 күн бұрын
Дякую, дуже просто і зрозуміло
@artemfg121020 күн бұрын
Укр. мова Підписався Вподобав
@ИванСаушкин-щ2ц21 күн бұрын
Зачем и для кого это сняли?вообще ни о чем🤷♂️
@10Reps21 күн бұрын
цікава думка!
@liubomyrsachavskyi982521 күн бұрын
Дякую, дуже інформативне відео, видно, що Ви розумієте про що говорите! Планую взяти у Вас наставництво ;) 🎉
@10Reps21 күн бұрын
Дякую вам за довіру🙏
@ОлександрБоговик21 күн бұрын
👌
@nazaryasinskiy667121 күн бұрын
Дякую за відео, якраз думав про те щоб змінити спортзал на якийсь ближчий. Для мене найбільшою проблемою було щоб він пряцював і в ранці і в вечорі