Пікірлер
@m33265
@m33265 17 сағат бұрын
Jezte tučné maso. Jídelníček hotov. Jezte ho kolik chcete, kalorie nepočítat, prakticky není možné se čistých bílkovin a tuku přejíst. Zhubnete. Hovězí je nejlepší, navíc je to lék. Navíc je to forma keto diety. Vražte do toho vejce, slaninu, máslo, sádlo, hovězí lůj, ryby, kuře (to je ale málo tučné), všechno to, o čem Vám říkali, že to jíst nemáte. Všechny ty lži o škodlivosti cholesterolu, dnes svět plný sacharidů (hlavně rafinovaného cukru), rostlinného oleje, dřív neznámých věcí, samozřejmě, dá se ta nadbytečná energie přecvičit, ale proč, jezte prostě to, po čem nejenom nemůžete ztloustnout, protože je to biochemicky téměř nemožné, ale díky čemu si tělo váhu samo srovná a bude si jí přirozeně držet samo plus mínus 2 kila kolem Vaší ideální váhy. A ano, pokud chcete průběh hubnutí urychlit, jděte do gymu, ale bohatě postačí delší procházky. Ženy / muži, zhubnout podle stupně obezity 50 kilo za 11 měsíců není problém, všechno je to ve Vaší hlavě.
@briandavis6553
@briandavis6553 4 күн бұрын
Na vaječňák mi nesahejte! 😁
@jancaha6763
@jancaha6763 4 күн бұрын
To bychom si nedovolili 😁
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 3 күн бұрын
Přesně! :D
@TomasFuuuk
@TomasFuuuk 4 күн бұрын
Já si jedu svůj "fitness režim" i během svátků. Protože jak už bylo zmíněno, dává mi to v životě tu jistotu. Ale když tím člověk žije už několik let, nebere to jako omezení a nemá důvod něco měnit, protože už je to pro něj standard a zvyk. Kdybych naráz týden jedl cukroví a válel se doma, tak mi bude fyzicky i psychicky špatně. Takže ano, dám si salát, dám si něco sladkého, ale stačí mi toho trochu a od 27. už jím zase kuřecí s rýží protože to mám rád :) Jinak díky za vaši práci, videa a podcasty. Děláme to dobře, slušně a upřímně. Je škoda, že vás nesleduje víc lidí, ale pro ty co nehledají kontroverzi a zkratkovitá řešení jste výbornou platformou. Užijte si svátky :)
@jancaha6763
@jancaha6763 4 күн бұрын
Díky Tomáši za komentář a vážíme si milých slov. Přesně jak píšete, jde o to udělat si ty Vánoce pro sebe komfortní ať jakoukoliv formou a pak vklidu proplout zpět do svého života.
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 3 күн бұрын
Děkujeme za komentář, vážíme si toho :).
@petra4671
@petra4671 5 күн бұрын
Já jsem jako teenager junior milovala. Je jedno jestli kvalitní nebo ne. Fakt mi prostě chutnal 😀😀
@jancaha6763
@jancaha6763 5 күн бұрын
No, nevím jestli kdybyste se podívala na jeho výrobu, tak by chutnal dále :D ale v zásadě proč ne. Vše je jen o množství :)
@petra4671
@petra4671 5 күн бұрын
@@jancaha6763no dneska si na něm sice neujíždím. Ale samozřejmě chápu ten point. Na druhou stranu to asi nebude věc jen junioru. Asi nemusím u všeho vidět výrobu raději😀😀
@petrazoubkova4956
@petrazoubkova4956 5 күн бұрын
Já vůbec nechápu, jaká je v tom věda 😂.Kdo si vaří po celý rok,najde na vše řešení a pochutná si. Jen se nepřežírat.A kdo má rád pohyb,je rád, že může- svátky, nesvátky.A pro vás info.. šmakoun je stále dostupný 😉🤗.Tak šťastné a veselé 🎄🎻💫
@jancaha6763
@jancaha6763 5 күн бұрын
Přesně to jsme se snažili na diváky přesunout :) ... a Šmakouna si jdu hned najít :D
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 3 күн бұрын
Přesně tak! :)
@matyas.ll.4639
@matyas.ll.4639 Ай бұрын
Ahoj prosím chci se zeptat s kolika kg jste cvičili? Díky.
@Stando-z1k
@Stando-z1k Ай бұрын
Пан Цацек говорить базу навпротязі 40 хв
@vaclav986
@vaclav986 Ай бұрын
👍👍👍💪
@vaclav986
@vaclav986 2 ай бұрын
Pěkné! Mimochodem, co jste si dali ve 23 minutě natáčení? Chtěl bych to taky😅😅😅
@luboscibulka6294
@luboscibulka6294 3 ай бұрын
Super ďakujem 💯👍
@Juraj-ASON
@Juraj-ASON 3 ай бұрын
Koľko sérii mám odcvičiť z každého cviku? 2-3 napr po 10 opakovaní, alebo jednu sériu z každého cviku a po odcvičení zopakovať komplet tréning?
@andymulle
@andymulle 3 ай бұрын
Krásný den hoši 🙂 Mohla bych Vás poprosit, zda-li by byla možnost otevřít téma SVALOVÝCH VLÁKEN? 🙂 Již jsem o tomto pojmu slyšela a v souvislosti s tím bych měla zájem právě o tuto problematiku hlouběji. Údajně jsou totiž druhy svalových vláken - tzv. červená a bílá, respektive rychlá a pomalá a v závislosti na těchto druzích pak má zásadní vliv, zda-li je člověk spíše na vytrvalostní sporty a aktivity, nebo naopak právě na silové cvičení a fitness. Dále pak toto ovlivňuje samotný výkon, regenerace a i hypertrofie, případně i atrofie. Moc by mě zajímalo, zda-li toto je opravdu dáno genetiky, nebo se to v průběhu života mění a buduje? Další odvětví k tomu i to, jak to člověk vlastně může sám poznat, jaký druh těch vláken u něj převažuje? Pak dále, jak z toho tedy může vytěžit maximum, když má k tomu či onomu dispozice? Pak samotně dále i to, pokud někdo bude mít jeden druh vláken, a tudíž právě od malička bude tíhnout spíše k těm aktivitám např. vytrvalostním dlouhým pomalým a bude chtít ale zároveň alespoň udržovat svaly, co byste doporučili, aby takový jedinec tedy neztrácel i to malé množství svalů při dlouhých aerobních aktivitách? Dále, zda-li má na toto i vliv, respektive měl by mít, skladba stravy a zaměření v jídelníčku na něco konkrétního, nebo to vliv takový nemá? :) Mockrát děkuji.
@martinabartosova2783
@martinabartosova2783 4 ай бұрын
Při bolavych zádech se určitě nebudu z lehu zvedat do sedu, to fakt nedám ani nesmím 🙈
@diy_lover8331
@diy_lover8331 4 ай бұрын
Prosim bez hudby .
@vaclav986
@vaclav986 5 ай бұрын
Skvělá práce chlapi. Na tento díl jsem čekal tři měsíce. Díky za něj 😊😊
@vlreal88
@vlreal88 5 ай бұрын
nic neřekli, jen omáčka o ničem a pak lákání na herohero🤣
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 5 ай бұрын
Dobrý den, moc děkujeme za zpětnou vazbu, vážíme si toho. Zajímá Vás tedy více téma tréninku ano? :)
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 5 ай бұрын
​@@vlreal88 Dobrý den, mrzí nás, že to vnímáte takto. Jelikož našim cílem nikdy nebylo se snažit zasáhnout co největší masovku lidí zde na KZbin, nýbrž předat co nejkvalitnější informace naší komunitě, rozhodli jsme se právě pro HeroHero. A i my se tak mohli neustále vzdělávat a sdílet zase kvalitnější informace. Doufám, že to chápete a kdyby jste potřeboval poradit i třeba s něčím "bez omáčky", stačí říct :).
@jancaha6763
@jancaha6763 5 ай бұрын
@@vlreal88kez by takovouhle "omacku o nicem" tvoril kazdy 😅😉
@TrialRob
@TrialRob 5 ай бұрын
ahoj děkuji Rob
@vaclavpokorny-hh9zs
@vaclavpokorny-hh9zs 5 ай бұрын
Dobrej podcast na poslech, ale kupte jeste jeden gauc prosim. Vypadata to zvlastne ta zidle tam :D
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 5 ай бұрын
Zkusíme se polepšit :D
@filipeksoba
@filipeksoba 5 ай бұрын
Bolí vás ruce když děláte kliky? Mě hodně bolí.
@Radka.K.
@Radka.K. 5 ай бұрын
Zajímavé video, ale v nejlepším končí. 😮
@fitnessinstitut6698
@fitnessinstitut6698 5 ай бұрын
pokračuje na herohero.co/fitnessveda 🙌🏻 Bonus stojí fakt za to. Prakticky tě provede hubnutím krok za krokem
@bobotrinec
@bobotrinec 5 ай бұрын
chodit-hybat se a nežrat🎉
@stefaniagreganova2854
@stefaniagreganova2854 5 ай бұрын
Môžu byt ludia ktorí pri chudnutí potebuju viac cukru a tuku ako bielkovín lebo im netravi bielkoviny dobre? Aky je vaš názor na toto tvrdenie?
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 5 ай бұрын
Dobrý den, upřímně bez toho, aby u takového člověka byla nějaká zdravotní indispozice si tuhle variantu moc nedovedu představit.
@pavlinabambasova6764
@pavlinabambasova6764 6 ай бұрын
Dobry den.Vcera jsem si zakoupila permici do fitka a trenerka je vytizena tak mi pomuzou Vase videa.😂Prosim jak caste ma byt opakovani daneho cviku 3×15???DekujuJinak pecka vysvetlene ❤❤.
@andymulle
@andymulle 6 ай бұрын
🙂 Mýtus o metabolismu naprostý souhlas a jednoznačně potvrzuji i ze své 10 leté zkušenosti! Stále však nechápu, jak je tento mýtus stále aktuální a neustále jsou tu tací, kteří opravdu budou tvrdit, že zpomalení metabolismu, jojo efekty apod z důsledky nízkého příjmu energie a jezení tzv. "pod bazál" zapříčiní a následně pak je nevyhnutelný ten jojo efekt. Toto je prostě ta největší kravina, kterou nechápu, kde se kdy vzala, ale rozhodně to NEPLATÍ a mohu to potvrdit ;). To samé ani není pravda, že někdo tzv. jí a nehubne, respektive když lidé tvrdí, že jedí POD BAZÁL, nebo málo a nehubnou...To prostě NEJDE :-) Zkrátka když nehubneš, tak budeš jíst víc a žádné to, že je metabolismus zpomalený a už to NEJDE... je jen blbost a nechápu, že to ale říkají i odborníci....Jak to vnímáte? ;)
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 5 ай бұрын
Souhlasím. Samozřejmě jsou i zde nějaké genetické proměnné, ale spíše v kontextu právě udržení cílového poměru výdeje a příjmu, stejně tak jako zmiňujeme v podcastu. Děkujeme za komentář! :)
@vaclav986
@vaclav986 6 ай бұрын
Krásná práce 👍👍👍
@kristynas6815
@kristynas6815 6 ай бұрын
Takze opravdu neexistuje to, ze clovek ji malo (treba i pod bazal) a nehubne z duvodu maleho prijmu? Tim padem nehubne, protoze bud bude mit přidružené nejake zdravotni problemy a nebo si jenom mysli, ze ji malo a pritom kcal co sni, jsou realne vyssi? To je zajímavé, zila jsem v tom, ze to je pravda, presne jak jste rikali ten mytus, ze se zpomalí metabolismus atd 😅
@dczech4138
@dczech4138 6 ай бұрын
Tak kalorie ešte môžu ovplyvniť NEAT. Ale väčšinou "spomalenie mezabolizmu" je to že schudneš, a preto telo páli menej kalorií, a kvôli tomu je dôležitý silový tréning.
@andymulle
@andymulle 6 ай бұрын
Ne neexistuje a toto je mýtus jako prase, který se, bohužel, stále šíří a to samé je o tzv. jojo efektu z důvodu právě toho, že by si tělo ukládalo zásoby, pokud bude člověk DLOUHODOBĚ jíst extrémně málo a pak přidá.
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 5 ай бұрын
Dobrý den, je to tak jak zmiňujeme v podcastu. Pokud tam není žádná zdravotní komplikace, jako např. snížená funkce štítné žlázy, tak "zpomalení" metabolismu je jen jeho adaptace na nižší příjem. Tím pádem se snaží přirozeně i vydávat méně energie např. právě tím, že se nevědomě v průběhu dne méně hýbeme atd. :).
@jirigrepl1992
@jirigrepl1992 6 ай бұрын
První český fitness evidence based stand-up! 🧠😂
@petrajanku8600
@petrajanku8600 6 ай бұрын
V kategorii "dva fitness muži mluví" je tohle top, těším se na další díl 😊
@zofkakocmankova1033
@zofkakocmankova1033 6 ай бұрын
Super podcast!🙂Děkuji
@patrikmikus4590
@patrikmikus4590 7 ай бұрын
Ďakujem
@petra4671
@petra4671 7 ай бұрын
Moc hezky a prijemny rozhovor :) se vsim souhlasim na stopro
@andymulle
@andymulle 7 ай бұрын
Příjemný rozhovor, který určitě obnáší věci a informace, s nimiž souhlasím 🙂Nicméně též nesouhlasím, jako většina dole v komentářích, s tím, že potraviny dělit na zdravé/nezdravé je špatně a obecně to, že vesměs "podporujete" průmyslové produkty, které opravdu NIKDO nemá potřebu jíst a neměl by. Je opravdu znát i na zdraví, zda-li tyto potraviny konzumujeme, či ne a mě pak mrzí, že lidé toto využívají právě jako obhajoby k tomu, aby opravdu nemuseli jíst kvalitní stravu, protože pak od takových odborníků slyší, že vlastně cukrovinky či smažené je v pohodě. Ne, není to v pohodě a to pro nikoho a co se týče uzenin , tak opravdu s tím částečně nesouhlasím i souhlasím. Ano - můžeme se bavit, že lze vyrobit kvalitní uzeninu, ale skrze zpracovanou potravinu už to prostě je špatně pro většinu lidí. Myslím, že u tohoto je potřeba VŽDY dávat velký zřetel na to, PRO KOHO a hlavně Z ČEHO to je vyrobené a JAK ;) A to NEZDRAVÉ MNOŽSTVÍ ... ne, s tím dovolím také nesouhlasím, protože, ačkoliv budu jíst každý den ba jen kolečko salámu, nebo hrst bramburku, tak to rozhodně VADÍ, byt to může být uplné minimum ;) Kdežto, když denně sním klidně 100g čerstvého kvalitního plnotučného BIO farmářského sýra, nebo třeba každý týden třeba i ty zmíněné vnitřnosti, pokud pochází z BIO Grass Fed zvířete, tak mi to naopak bude prospívat, než ne ;).. Jinak ale souhlasím s tím, jak jste hezky popsali ty mýty o bazálu a adaptaci metabolismu ;) - toto je často nadhodnocováno a lidé se na to hodně vymlouvají :) a následně i ta laktozová intolerance a omezování ZÁKLADNÍCH kvalitních potravin ;). Jinak ale se hezky posloucháte a určitě budu sledovat další rozhovory :) Mimochodem k tomu přejídání je to také přesně o tom, že pokud se člověk stravuje kvalitními a skutečnými potravinami a dbá naspravnou skladbu na talíři, tak se to nestává, a to ani, když se jí malo +) Sama jím přerušovaným půstem 21/3 a mám 2 velká jídla složená zakládnimi potravinami, ale ze VŠECH živin a nikdy jsem netrpěla na přejídání, ani když mám takové velké okno mezi jídly. Jím tímto způsobem už přes 5 let a musím říct, že zdravotní benefity to jenom přineslo a přináší :-)) Mohli byste další téma třeba opět zavést na jojo efekty a přibírání ;)...Zajímal by mě totiž Váš přístup a názor, protože já upřímně jsem prostě zastánce toho a budu si za tím stát,že je to BLBOST a prostě žádný jojo -efekt není a nebude a žádné zpomalení metabolismu a adaptace na to, že následně se vše ukládá do tuků, prostě NENÍ PRAVDA a za mě je to jen super argument všech, kteří prostě nedokáží redukovat stravu a pracovat s myslí. Děkuji moc za možnost :) PS:Já zase vnitřnosti MILUJI ♥ :-D a jím to každý týden a opravdu všechny (játra, ledviny, srdce, žlázy, slezina, brzlík apod...) ;)))Mnamina ale chápu a samotnou mě lidé občas nechápou, kor i proto, že jsem žena :-D ...
@fitnessinstitut6698
@fitnessinstitut6698 7 ай бұрын
Díky za obsáhlý komentář i námět na Jojo efekt. Shodou okolností je to zrovna téma, kterému se věnujeme v posledním vydání magazínu Fitness věda, najdeš ho na našem Herohero. Co si myslí o Jojo efektu studie? Rozhodně stojí za přečtení 💜
@janklinger5402
@janklinger5402 7 ай бұрын
Ten bazální metabolismus bych vysvětlil spíše takto: Je to množství energie, které tělo potřebuje pouze pro zachování základních životních funkcí, tzn. např. stav, kdy jsem v bezvědomí. I když spíme, tak už se mluví o pracovním metabolismu.
@DavidTejkal
@DavidTejkal 7 ай бұрын
Jen bych chlapi mozna zvazil i tema steroidu, ktere nejsou sice v kategorii strava, ale jsou doplnkem fitness a hodne toto tema rezonuje. Pro mlade by se informace z teto oblasti jiste hodily i z vedeckeho pohledu. Jen takovy napad. Jinak super prace, Milana znam osobne a mohu jeho poradenstvi doporucit.
@DavidTejkal
@DavidTejkal 7 ай бұрын
Jeste mne napadlo k suplementum ktere Milan zminil,tak na co je dobre se zamerit (znackove/neznackove, slozeni aj.). Padl i Kreatin…uvedl bych treba proc doporucit Creapure a v cem je jeho vyhoda.
@fitnessinstitut6698
@fitnessinstitut6698 7 ай бұрын
To je určitě téma na samostatný díl, díky za námet.
@petrjan9426
@petrjan9426 7 ай бұрын
Ono je to vsechno hrozně individuální. Mně nejlépe jako zdroj energie sedí bílá rýže, cítím se po ní dobře a mam dostatek energie. Naopak třeba po bramborách jsem úplně vyřízenej vzdycky a vadí mi, tak je nejím. Pro me je lepší i bílý rohlík nez brambor, samozřejmě nikdy ne v okolí tréninku, ale kdyz chci zahresit tak si ho obcas dam po kvalitni veceri uz jen tak na chuť. A jen lehké bilkoviny, doslova na hovězím a červeném mase trpím to taky nemůžu. Hlavně rýže, vejce, bilky, kuře, tvaroh na tom se citim nejlepší.
@jancaha6763
@jancaha6763 7 ай бұрын
Přesně o tom je výživa - skvěle. Individuálně instinktivní racionalita.
@Bubitar
@Bubitar 7 ай бұрын
Příjemné povídání 👍. Trošku mi nesedí to rozdělení zdravá a nezdravá potravina. Za mě chci konzumovat potraviny, které tělu něco dodají, co pozitivního mi dají brambůrky? Nenašel jsem jedinou přínosnou věc, jenom samé negativa. Osobně mi to přijde, že si takto lidé snaží obhajovat to, že jí úplně zbytečné potraviny, které maximálně uspokojí jejich chutě. Dik za odpověď
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 7 ай бұрын
Dobrý den, v první řadě díky za komentář. Určitě souhlasím, že brambůrky nám nutriční vůbec nic nedají. Ale to zásadní je vědět, kdo se na brambůrky ptá. Ptá se na ně sportovec nebo člověk co má dostatek pohybu a jinak dobře nastavený jídelníček, který má na ně prostě jednou za čas chuť? Tak proč si je nedat 🤷🏽‍♂️. Nutričně mu sice skutečně nic nedají, ale rozhodně mu neuberou na zdraví. Ptá se na ně člověk s obezitou, nepoměrem cholesterolu, nedostatkem pohybu a obecně se špatným jídelníčkem? Tak pro něj skutečně mohu být pomyslným hřebíčkem na hlavičku ještě horšího zdraví. To byl ten hlavní point 🙂.
@jirigrepl1992
@jirigrepl1992 7 ай бұрын
@@ing.milanvyvoda9854 Já třeba chápu oba pohledy a je mi jasné, jak to Milan myslel a souhlasím s ním. Když bychom se ale bavili zdravá/nezdravá potravina, tak bych stejně třeba brambůrky prostě označil za nezdravou. Ať si je sportovec klidně dá, stejně jako třeba colu nebo popcorn a podobné. Když bych ale měl osobně vyloženě definovat zdravá/nezdravá, tak bych za zdravé označil ty, které mají nějaký výživový benefit - a ty, které nepřinesou nic pozitivního, ale mají naopak potenciál uškodil, bych za nezdravé klidně označil. Úplně jiná debata je, co je bez problémů občas do jídelníčku zařadit, to opravdu může být téměř cokoliv a záleží na kontextu - a to byla Milanova pointa.
@ing.milanvyvoda9854
@ing.milanvyvoda9854 7 ай бұрын
Souhlasím, úhlů pohledu je samozřejmě mnoho, špekulovat by se také dalo nad tím o jakých brambůrkách se právě bavíme. Nicméně ten zásadní point máme tuším všichni stejný a to je ten, že konzumace brambůrků rozhodně nedává smysl z pohledu nutriční hodnoty a pro většinu běžné populace mohou být až zdraví škodlivé. Nicméně pro někoho zase nutně být nemusí 🙂.
@jancaha6763
@jancaha6763 7 ай бұрын
Krásný den, zkusím přidat také svůj pohled. Bavíme se o zdravotní rizikovosti (odtud ten název "zdravá a nezdravá") a opravdu, jedna brambůrka pro nás má minimální zdravotní rizikovost (pokud vůbec nějakou) ve srovnání s čímkoliv jiným. Oproti tomu každodenní pytel bambůrek už tuto rizikovost má. To stejné se ale dá říct o pytli jablek, který byste každý den zkonzumoval (chápejte například 50 ks). Proto "nálepkování" zdravá a nezdravá nefunguje Míra "zdravosti a rizikovost" je vždy o množství. A možná ještě jedna paralela, vždy jde totiž o kontext. Pokud budete mít horolezce ve vysoké nadmořské výšce, který nemá v aktuální chvíli několik dní co jiného sníst, než právě ty brambůrky, může to být potravina, která pro něj bude život zachraňující, naopak pro většinu konvenční společnosti to bude potravina spíše nevhodná za standardních podmínek života (např.: kancelářský způsob života).
@MartinKaiser-fn4ky
@MartinKaiser-fn4ky 7 ай бұрын
super
@jirigrepl1992
@jirigrepl1992 7 ай бұрын
Jediný fitness podcast, který potřebuješ sledovat! #evidencebased 🔥
@vaclav986
@vaclav986 8 ай бұрын
Super nápad, skvělé video, kvalitní informace 👏👏👏👏💪💪
@fitnessinstitut6698
@fitnessinstitut6698 8 ай бұрын
Děkujeme. Jsme rádi, že se líbí!
@mariana2834
@mariana2834 8 ай бұрын
Super
@mariana2834
@mariana2834 8 ай бұрын
Super
@Hypo04
@Hypo04 9 ай бұрын
Ahoj, když mám krátká bradla, lze nějak nahradit proplé špičky?
@vladdracool3255
@vladdracool3255 10 ай бұрын
radšej ich robím s retrakciou lopatiek
@meysymayamalamute7076
@meysymayamalamute7076 11 ай бұрын
Díky za vysvětlení hodně mi to pomáhá 👌
@patrikjares1321
@patrikjares1321 Жыл бұрын
Díval jsem se na to tak jedním očkem a nepoznal jsem ze přešli z rozcvicky do treninku xd
@TomasMan-ol5gy
@TomasMan-ol5gy Жыл бұрын
👍
@dangerousbastard4883
@dangerousbastard4883 Жыл бұрын
vytláčily?
@erikwin7760
@erikwin7760 Жыл бұрын
ok
@joannamarszalsestak6327
@joannamarszalsestak6327 Жыл бұрын
skvěle video. Diky moc!😍
@mariothecoach8
@mariothecoach8 Жыл бұрын
Skvele edukativne video vdaka 💪🏼
@stepanjanosek6787
@stepanjanosek6787 Жыл бұрын
Dobrý den.. měl bych dotaz, jestli je u stahování horní kladky chyba (nebo jaký je rozdíl), když nemám palcový úchop, ale palec mám jakoby "přes" osu. Díky.
@peterhladek1033
@peterhladek1033 7 ай бұрын
Použi bezpalcový úchop, vypojíš tým biceps ... plus by to malo byť asi za hlavou , a na hrudník , sa ide, keď máš podhmatový úchop , imituje to zhyby, proste je to viac na latissimi ...